OC Zawodowe (OCPZ)

OC Zawodowe (OCPZ)

Przedstawiamy umowę zapewniająca ochronę na wypadek roszczeń lub zobowiązań wynikających z działalności przewoźnika drogowego.

Polisa OCPZ jest obligatoryjna dla uzyskania zezwolenia oraz licencji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) 1071/2009 z dn. 21.10.2009r). Oznacza to, że każdy przedsiębiorca, którego działalność gospodarcza opiera się na transporcie drogowym musi obowiązkowo zaopatrzyć się w tego rodzaju polisę. Są to zarówno taksówkarze, kierowcy ciężarówek, samochodów dostawczych, autobusów i innych, dowolnych pojazdów. Dla najwyższego komfortu naszych klientów służymy profesjonalną pomocą w znalezieniu najkorzystniejszej oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Chcesz otrzymać więcej informacji na temat korzyści, jakie oferują ubezpieczenia zawodowe przewoźnika? Skontaktuj się naszymi doradcami, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pozwolą Twojej firmie wejść na poziom nowych możliwości.

Warunki ubezpieczenia OCPZ

  • umowa ubezpieczenia zawierana na okres 12 miesięcy
  • suma gwarancyjna wynosi:
    • dla pierwszego pojazdu silnikowego lub zestawu pojazdów: 9 000 EURO
    • dla każdego kolejnego pojazdu silnikowego, lub zestawu pojazdów: 5 000 EURO
  • Błyskawicznie wystawiana polisa bez zbędnych formalności

Powyższe opisy mają charakter wyłącznie informacyjny, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Zapoznaj się z ofertą

FI Finance Polska

Polisy

Masz pytania?